دستهای گرم پژوهش و فناوری بسوی جستجوگران عشق + عکس

آن هنگام که ضربت شمشیر کینه و عداوت پیشانی علی (ع) را شکافت بیش از هر چیزی و هر کسی در دنیا کودکان یتیم خرابه های کوفه بی پناه و بی یاور شدند و چه کسی میداند اندوه عمیق یتیمی که دست مهربان یاری رسانش را از او میگیرند و در تنهایی شبهای غربت و دلواپسی رها میگردد.

 چه کسی میداند بی قراری دلهای پریشانی را که بدون دست نوازشگری به خواب میروند و بدون صدای مهرانگیزی از خواب بر می خیزند . آری این دردی ست که عرش خداوندی را به لرزه درمی آورد و در این روزگار بی مهری چه کسی جز دلهای رئوف سرشار از عشق ولایت و بندگی میتواند مرحم دردهای این فرشتگان  باشد .

شیرخوارگاه ها سرشار از این دلهای شکسته و بی پناه است. آنجا که کودکانی چشم براه هستند و زخم به دل از جور روزگار، در پس درهای بسته و دیوارهای کوچک اما با دلی بزرگ سرشار از محبت و زندگی چشم به دستان پر مهر شما دوخته اند تا شاید دست پدرانه و نگاه مادرانه ای را بیابند .

 همکاران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در یک حرکت خودجوش به یاری کودکانی شتافتند که در انتظار دستهای گرم و پر از مهر هستند. فرزندانی که گرمای محبت پدر و مادر را نچشیده اند و جستجوگر عشق هستند که دستهای گرم و پر توان پناهشان باشد.

 کمکهای نقدی همکاران این شرکت به مبلغ 14.700.000 ریال به همراه کمکهای غیرنقدی به یکی از شیرخوارگاه ها تحویل داده شد تا صرف نیازهای این عزیزان گردد.

باشد که این حرکت زیبا و مخلصانه تداوم یابد.

کمک نقدی

  

۱۵ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۲۰
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی |
تعداد بازدید : ۱,۱۱۲
کد خبر : ۹۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید