برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن کریم

برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن کریم
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در بهار قرآن و در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و انس با قرآن کریم، به استحضار کلیه همکاران محترم می‌رساند پایگاه بسیج شهید احمدی روشن در نظر دارد مسابقات قرآنی در رشته‌ها و زمینه‌های زیر با حضور کارکنان محترم، همسران و فرزندان گرامی آنها برگزار نماید.

بسمه تعالی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در بهار قرآن و در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و انس با قرآن کریم، به استحضار کلیه همکاران محترم می‌رساند پایگاه بسیج شهید احمدی روشن در نظر دارد مسابقات قرآنی در رشته‌ها و زمینه‌های زیر با حضور کارکنان محترم، همسران و فرزندان گرامی آنها برگزار نماید. لذا از کلیه علاقه‌مندان و عاشقان قرآن کریم دعوت می‌گردد در صورت تمایل به شرکت در مسابقات، مراتب را حداکثر تا روز یکشنبه مورخ 22/04/1393 از طریق اتوماسیون اداری به آقای مهدی خبازیان اعلام نمایند. زمان دقیق برگزاری مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

مسابقات در رشته‌های زیر برگزار می‌شود:

1.     رشته حفظ دربخش‌های 1، 3 و 5 جزء ابتدایی قرآن کریم (همراه با آزمون کتبی مفاهیم، تفسیر و لغت‌شناسی در مرحله نهایی مسابقات سراسری وزارت نفت)

2.     رشته قرائت تحقیق (صوت و لحن) قرآن کریم (مرحله نهایی مسابقات سراسری وزارت نفت به صورت قرائت آیات مشخص‌شده از حفظ برگزار می‌شود.)

3.     قرائت تدویر (ترتیل) قرآن کریم

4.     اذان

خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

·          هر فرد منحصراً مجاز به شرکت در یک رشته می‌باشد.

·          حضور کلیه همکاران اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، پیمانکاری و پروژه‌ای بلا مانع می‌باشد.

·          حافظین گرامی، در صورتیکه اجزاء دیگری از قرآن کریم را حفظ می‌باشند، می‌توانند در دوره مقدماتی (پایگاه) شرکت نمایند. لکن در صورت ورود به مرحله بعدی (سطح حوزه‌ها و مرکز بسیج وزارت نفت) لازم است مطابق اعلام، در بخش‌های 1 جزء یا 3 جزء یا 5 جزء ابتدایی قرآن کریم از آمادگی کافی برخوردار باشند.

·          حافظین گرامی که سال گذشته (اولین دوره مسابقات) در بخش حفظ یک جزء شرکت نموده‌اند، نمی‌توانند امسال نیز در همان بخش شرکت کنند و باید حداقل در بخش حفظ 3 جزء شرکت کنند.

 

به منظور مشاهده آیین نامه برگزاری مسابقات کلیک نمایید...

 

۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۵۱
پایگاه بسیج شهید احمدی روشن |
تعداد بازدید : ۸۳۱
کد خبر : ۸۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید