شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در چهاردهمین نمایشگاه پژوهش وفناوری + عکس

شرکت پژوهش وفناوری پتروشیمی با ارائه آخرین دستاوردهای خود در عرصه پژوهش و فناوری و تجاری سازی, در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری که زیر نظر وزارت علوم , تحقیقات و فناوری برگزار شد, شرکت نمود. 

به گزارش روابط عمومی شرکت پزوهش و فناوری پتروشیمی, چهاردهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری که به همت وزارت علوم, تحقیقات و فناوری برگزار گردیده از 4 شرکت اصلی تابعه نیز دعوت و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی بعنوان نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این نمایشگاه که از تاریخ 23 تا 27 آذر ماه  1392 در سالن 37 نمایشگاه بین المللی تهران با هدف معرفی و ایجاد بستری برای تجاری سازی و پژوهش و فناوری توانمندی های خود را ارائه نمود. شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی نیز با حضور پرشور در این نمایشگاه به معرفی دستاوردها و نوآوری های گروههای پژوهشی از جمله گروه پژوهش­های پلیمری, کاتالیستی, شیمیایی, فنی و فناوریهای نوین پرداخته است.

هدف از حضور در این نمایشگاه, گسترش شبکه ایجاد شده بین محققین کشور با تیم­های پژوهشی گروه پژوهشی و تجاری سازی و ایجاد زمینه لازم برای بهره گیری از بخش­های خصوصی و صنعتی دیگر در حلقه پژوهش های تیم­محور و همچنین معرفی دستاوردهای نوین و الگو گرفتن از موفقیت­های سایر مراکز تحقیقاتی کشور می­باشد.

هفته پژوهش

هفته پژوهش

 

 

۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی |
تعداد بازدید : ۱,۶۵۱
کد خبر : ۸۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید