تسلیت پایگاه شهید احمدی روشن به مناسبت اهانت به ساحت مقدس پیامبر خاتم...

تسلیت پایگاه شهید احمدی روشن به مناسبت اهانت به ساحت مقدس پیامبر خاتم...
مگر نه این که پیامبر خاتم مهر تأیید و تکمیل رسالت پیامبران پیشین بوده و مگر نه این که ادیان آسمانی در راستای ارزش نهادن به تمام ارزش‌های فطری بشری و در راستای سیر تکامل انسان به کمال و انسانیت در صفحه روزگار حک گردیده‌اند، اهانت به پیامبر، اهانت به همه پیامبران و اهانت به انسانیت است، عرض تسلیت به تمام مردم آزاده جهان...

توطئه سریالی اهانت به مقدسات مسلمانان به وسیله صهیونیست تمامی ندارد، هانتینگون نظریه جنگ تمدن‌ها را ارائه نداد که دیگران بخوانند و تمام. صهیونیست‌ها برای رسیدن به پیروزی فرهنگ غرب بر فرهنگ اسلامی برنامه ریزی نموده و در این راستا میلیاردها دلار هزینه میکنند. اما چه سود که هر مرتبه رسوا تر شده و  چهره شوم و واقعی خود را بیش از پیش بر مردم جهان نمایان ساخته و ترس و حقارت خود را در مقابل اسلام و مسلمین به این شکل نمایان می‌سازند.

امروز بیشتر از هر روز دیگر، بذر نفرت را در دل مسلمانان کاشته و خود نقاب از چهره برداشته‌اند...

واقعه ساخت فیلم موهن آمریکایی در روزهای اخیر دل قائم آل محمد و تمام مسلمانان جهان را به درد آورد، بدینوسیله پایگاه بسیج شهید احمدی روشن (شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی) این واقعه را به تمام مسلمانان جهان، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال تعجیل در ظهور را خواستاریم.

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱
پایگاه بسیج شهید احمدی روشن |
تعداد بازدید : ۱,۰۳۹
کد خبر : ۶۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید