نهمین سالگرد تأسیس شرکت پژوهش و فناوری + (امکان دریافت فایل‌ها)

ساعت 14:00 روز شنبه 19 شهریور 1390 مقارن با نهمین سالگرد تأسیس شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مراسمی با حضور سرپرست و سایر مدیران این شرکت در مرکز تهران این شرکت برگزار شد.

 اگرچه صنعت پتروشیمی در سال 1373 و پس از 31 سال فعالیت، اداره پژوهش و توسعه را در مدیریت کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایجاد کرد که بعدها به امور تحقیق و توسعه تبدیل شد، اما شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با این عنوان و ساختار در تاریخ 19 شهریور 1381 بنابر تصمیم هیأت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در قالب اساسنامه شرکت پویش و ادغام امور کل تحقیق و توسعه در آن تشکیل شد.
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش تصویری سرود ملی، اشاره مختصری به تاریخچه این شرکت شد. سپس آقای مهندس جوکار، سرپرست شرکت ضمن قدردانی از تلاشهای مسئولین و مدیران قبلی این شرکت به ارایه فعالیتها و دستاوردهای این شرکت پرداختند. همچنین  دو تن از پژوهشگران ( خانم مهندس رئیسی و آقای مهندس بهمنی ) نیز با ارائه سخنرانی گوشه‌ای از دستاوردهای گروه پژوهشی مربوط به خود را ارائه نمودند.
 به دلیل نزدیکی این مراسم با هفته آغاز جنگ و تقدیر از حماسه دلاورمردان این مبارزه، از 9 نفر از رزمندگان اسلام که در این شرکت در عرصه ی علم و فناوری مشغول به کار هستند تقدیر و قدردانی به عمل آمد.  
به مناسبت نهمین سالگرد تأسیس شرکت مسابقه ای جهت آشنایی بیشتر با این شرکت برگزار گردید که به نه نفر از شرکت کنندگان نیز جوایزی اهدا شد. در این مراسم پوستر یادواره این مراسم و همچنین کلیپ (نماهنگ) و  وُله (میانبرنامه) شرکت برای اولین بار رونمایی شد.

 
برای مشاهده کلیپ (نماهنگ) کلیک نمایید...

برای مشاهده پوستر یادواره کلیک نمایید... (فارسی)

برای مشاهده پوستر یادواره کلیک نمایید... (English) 


  
        

      


 

 

 

 

۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۱۶۴
کد خبر : ۵۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید