بانک اطلاعات آنلاین ایران پلاست

با راه اندازی سایت ایران پلاست نخستین بار اطلاعات مشارکت کنندگان در ایران پلاست بصورت بانک اطلاعاتی آنلاین در دسترس فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک قرار گرفت .
دبیر خانه دایمی نمایشگاه  ایران پلاست اعلام کرد با توجه به اهمیت ایجاد بانک های اطلاعاتی برای کمک و تسهیل ارتباطات فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک این اقدام صورت گرفت و این امکان از امیتازهایی است که راه اندازی سایت دایمی نمایشگاه برای مشارکت کنندگان فراهم کرده است .
براساس اعلام دبیرخانه دایمی نمایشگاه ایران پلاست، مخاطبان سایت ایران پلاست از چند طریق می توانند به این اطلاعات دسترسی یابند . جستجو اسامی شرکت ها در صفحه اول سایت یا ورود به لینک فهرست مشارکت کنندگان از راه های دسترسی به این اطلاعات است .  با ورود به صفحه شرکت کنندگان فهرست و اطلاعات کامل شرکت کنندگان به ترتیب الفبایی در اختیار مخاطبان است . در همان صفحه نیز امکان جستجو اسامی شرکت ها نیز وجود دارد . با ورود به لینک اسامی شرکت ها ، اطلاعات کامل مشارکت کنندگان در دسترس خواهد بود .
فهرست مشارکت کنندگان خارجی و نمایندگی ها که در سالن های 6 و 7 حضور دارند نیز بصورت فایل pdf در دسترس است . با توجه به ثبت نام غیر اینترنتی مشارکت کنندگان خارجی اطلاعات این شرکت کنندگان هنوز به بانک اطلاعاتی سایت ایران پلاست افزوده نشده است که این اقدام نیز بزودی صورت خواهد گرفت . بدین ترتیب فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک به سهولت به اطلاعات معرفی و ارتباط تلفنی و ایمیلی و سایر اطلاعات اصلی شرکت های فعال در این حوزه در ایران و شرکت های خارجی فعال در بازار ایران دسترسی خواهند داشت .
۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۱۵:۱۷
نیپنا |
تعداد بازدید : ۲,۴۸۷
کد خبر : ۳۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید