بازنگری دستورالعمل اجرایی انتخاب ، انتصاب ، ارتقاء و کارانه شاغلان سمت­های پژوهش و فناوری

بازنگری دستورالعمل اجرایی انتخاب ، انتصاب ، ارتقاء و کارانه شاغلان سمت­های پژوهش و فناوری
آخرین جلسه سال 1388در رابطه با بازنگری "" دستورالعمل اجرایی انتخاب ، انتصاب ، ارتقاء و کارانه شاغلان سمت­های پژوهش

 آخرین جلسه سال  1388در رابطه با بازنگری "" دستورالعمل اجرایی انتخاب ، انتصاب ، ارتقاء و کارانه شاغلان سمت­های پژوهش و فناوری "" و ارائه ویرایش جدید آن ، باحضور معاون محترم وزیر نفت در امور پژوهش و مدیرکل محترم پژوهش صنعت نفت و مدیران و رؤسای محترم پژوهشی چهار شرکت اصلی و مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی، پژوهشگاه صنعت نفت، پژوهشکده ازدیاد برداشت مخازن نفت و گاز و دانشگاه صنعت نفت برگزار گردید.

 در این نشست که بعد از برگزاری 7جلسه اصلی و چهار جلسه فرعی و صرف بیش از 450 نفر- ساعت کارکارشناسی با مسئولیت شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزار گردید.  معاون محترم وزیر نفت ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و دیگر اعضاء حاضر ابراز نمودند که حرکت ما یک حرکت ایدئولوژیک و برمبنای یک استراتژیک مدون بوده و هدف آن همگرائی با سایر سازمان‌ها و ایجاد سازگاری است. پژوهش صنعت نفت برای رسیدن به اهداف کلان باید تیم­های کارشناسی قوی داشته و می­دانیم که برای کارهای بزرگ نیاز به کارشناسان مناسب و باارزشی داریم.

    ضمناً ایشان ابراز نمودند که ممکن است این مهم که در حال حاضر توسط مدیران پژوهش و فناوری صنعت نفت پیگیری می­شود، برای ما در کوتاه مدت نتیجه و جوابی نداشته باشد، ولی مطمئن باشیم در صورت حرکت صحیح و تلاش شما دست اندرکاران بصورت خستگی ناپذیر، برای آینده صنعت نفت قطعاً مناسب خواهد بود.

    در خاتمه مقرر گردید جلسات نهایی با حضور شخص معاون محترم وزیر نفت تا پایان فروردین ماه سال 1389 برگزار و نتیجه آن به مراجع ذیصلاح ارسال گردد. ایشان اعلام نمودند که امیدوارم این گزارش کارشناسی بتواند راه‌گشای سمت و سو بخشیدن به پژوهش و کارکنان پژوهش صنعت نفت باشد.

۹ فروردین ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲
تعداد بازدید : ۲,۲۴۶
کد خبر : ۳۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید