مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی منصوب شد

عبدالحسین بیات، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در حکمی رضا حمزه‌لو را به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی پتروشیمی، مراسم معارفه و تودیع مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی، روز گذشته (سه‌شنبه 13 بهمن) در ساختمان مرکزی شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد.
در این مراسم، عبدالحسین بیات ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید این شرکت، روند خصوصی‌سازی در کشور در جهت اجرای اصل 44 قانون اساسی و تغییرات مدیریتی در مجموعه‌های خصوصی‌ را طبیعی اعلام و تصریح کرد: با ایجاد فرصت‌های جدید و واگذاری مأموریت‌های تازه، روند کار در این مجموعه، شتاب بیشتری می‌گیرد.
پیش از این، داوود شاددل به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی فعالیت داشت.
شرکت بازرگانی پتروشیمی بنا بر نیاز صنعت پتروشیمی ایران به یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی، در بیست و سوم تیر 1369 و با سرمایه شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران تاسیس شد.
اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی، تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پایین‌دستی و در بخش بازرگانی خارجی دستیابی بهتر و سریع تر به بازار مصرف در نقاط مختلف جهان است.
به منظور واگذاری سهام این شرکت به بخش خصوصی، آذر ماه امسال 677 هزار و 240 سهم شرکت بازرگانی پتروشیمی به ارزش 34 میلیارد و 570 میلیون ریال در قالب سهام ترجیحی به کارکنان آن فروخته شد.
همچنین در آبان ماه تعداد 13 میلیون و 62 هزار و 500 سهم این شرکت به ارزش 959 میلیارد و 501 میلیون ریال به وکالت از شرکت مادر تخصصی ملی صنایع پتروشیمی، به روش مزایده به بخش خصوصی واگذار شده است
۱۷ بهمن ۱۳۸۸ ۱۰:۳۶
شانا |
تعداد بازدید : ۲,۴۴۱
کد خبر : ۳۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید