معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی: تغییر ساختاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی 2 سال طول خواهد کشید

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:
تغییر ساختاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی 2 سال طول خواهد کشید
عبدالحسین بیات در باره تشکیل هلدینگ پتروشیمی و تغییر ساختار شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این تغییرات تا 2 سال دیگر طول خواهد کشید و به دنبال این هستیم که این تغییرات را به بهترین نحو مدیریت کنیم.
به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت پازارگاد، "عبدالحسین بیات" در اجلاس مدیران عامل شرکت‌های تولیدی صنایع پتروشیمی در عسلویه گفت: امروزه شاهد تغییرات مثبت و روبه جلو در صنعت پتروشیمی هستیم که هدف آن بهره‌گیری مناسب‌تر از سرمایه‌گذاری‌ها در جهت واگذاری به مردم است که این موضوع سبب کارایی بهتر و بازدهی بیشتر می‌شود.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: باید با همفکری، ساختار جدید رو به توسعه پتروشیمی را پایه‌گذاری و خود را با تغییر و تحولات هماهنگ کنیم.
بیات مهم‌ترین مسئله در خصوصی‌سازی این صنعت را به هم پیوستگی و نقاط مشترک آن دانست و تاکید کرد: باید بتوانیم از تجربیات و الگوهای موفق در آن استفاده کنیم.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در باره قانون هدفمند کردن یارانه ها نیز گفت‌: با هدفمند کردن یارانه‌ها، دیگر تفاوتی ندارد مدیران ما در بخش خصوصی باشند یا دولتی؛ مدیر، مدیر منابع است و باید با توجه به دارایی‌های سازمانش مدیریت کند.
سیزدهمین اجلاس مدیران عامل شرکت‌های تولیدی صنایع پتروشیمی سه شنبه و چهارشنبه(6 و 7 بهمن) با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و به میزبانی پتروشیمی جم در منطقه پارس جنوبی برگزار شد.
۱۰ بهمن ۱۳۸۸ ۱۸:۲۵
شانا |
تعداد بازدید : ۱,۸۶۱
کد خبر : ۳۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید