پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی درپی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی درپی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

 

" مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىنَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا"

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. سوره احزاب آیه 23

 شهادت هنر مردان خداست و شهید عالی‌مقام حاج قاسم سلیمانی به راستی مرد خدا بود. مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاک ایران و سرافرازی اسلام و سال‌ها آرزوی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام در کنار دیگر برادران شهیدش قرار داد. سردار شهید قاسم سلیمانی مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ بود. بی تردید شهادت مظلومانه و دور از وطن این سرباز رشید جهان اسلام به دست تروریسم دولتی آمریکای جنایتکار، انسجام و وحدت یکپارچه جهان اسلام،همبستگی ملی و پیروزی نهایی مقاومت را به دنبال خواهد داشت.

اینجانب به نمایندگی از کلیه پژوهشگران و دست اندر کاران عرصه پژوهش در صنعت بزرگ پتروشیمی، شهادت سردار بزرگ و رشید ایران حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، ملت‌ شریف ایران و خانواده محترم و معزز ایشان  تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و برای خانواده معزز ایشان صبر و اجر عظیم مسالت می نماید.

علی پژوهان

مدیر عامل

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۵۲۶
کد خبر : ۱,۱۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید