بازدید آقای دکتر نوروززاده و هیئت همراه از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

بازدید آقای دکتر نوروززاده و هیئت همراه از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

صبح روز دوشنبه مورخه 20 /1396/09 شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در مرکز تهران خود پذیرای معاون محترم وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل به همراه هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی بود.

ایشان در ابتدا به بازدید از پایلوت ها و آزمایشگاه های  مرکز تهران پرداختند و روسای محترم گروه های پژوهشی و برخی از همکاران پژوهشگر از اهداف، فعالیتها و آخرین دستاوردهای خود گزارشی اجمالی را ایراد نمودند.

در انتهای بازدید طی نشستی صمیمانه مدیر محترم عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ضمن خیرمقدم به حاضرین در نشست ابراز خرسندی خود را از این بابت که مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بازدید و تعامل با هاب پژوهشی خود را در اولویت های کاری قراردادند اعلام کردند و افزودند: حضور حضرتعالی در اولین گام های شروع به کار در صنعت نشان دهنده اهمیت موضوع پژوهش برای شما و باعث دلگرمی،ایجاد انگیزش و خرسندی ما و همکارانمان در این شرکت می باشد. امیدواریم این حضور با حمایت های شما همراه گردد.

پس از ایشان آقای دکتر شهرکی به ارائه ای در خصوص فعالیت های، سیاست ها، و دستاوردهای شرکت در بعد پژوهش،فناوری و تجاری سازی پرداختند.

در پایان آقای دکتر نوروززاده با بیان اینکه در این شرکت بسترهای فعالیت کاملا آماده می باشد اظهار کردند : من معتقدم مثلث محقق، مصرف کننده و شرکت حایت کننده حاکمیتی در کنار هم موجبات تکمیل چرخه تجاری سازی پژوهش را پدید می آورند و اکنون مجتمع ها به عنوان مصرف کننده و شما به عنوان بخش پژوهشی در صحنه هستید و هر جا نیاز باشد ما نیز به عنوان بخش حاکمیتی جهت حمایت و حتی پرداخت بخشی از هزینه صنعتی سازی در صحنه خواهیم بود.ایشان ادامه دادند: محیط کار و زندگی یک پژوهشگر باید کاملا علمی باشد و البته پر از طراوت و شادابی چرا که اگر پژوهشی به ثمر برسد همه صنعت از آن بهره میبرد و اگر نرسد پژوهشگر سرخورده می شود پس باید سطح رفاه وی بالا رود تا انگیزش وی برای نیل به پیروزی بیش از پیش شود چرا که همه میدانیم دستیابی به علم و پیروزی در پژوهش جز استمرار راه دیگری ندارد.من هم با بضاعت اندکی که در اختیار دارم آماده هرگونه حمایت و کمک هستم تا به روزی برسیم که مصرف کنندگان و مجتمع ها برای خرید دانش فنی نزد شما بیایند نه شما برای معرفی دانش خود دنبال سرمایه گذار باشید که البته این شرکت به این هدف نیز دست پیدا کرده ، همانطور که اکنون BASF به دنبال همکاری با شماست.

در انتهای این بازدیدآقای دکتر قنبری مجددا از حضور مدیریان عالی رتبه صنعت پتروشیمی تشکر کرده و از دکتر نوروز زاه جهت بازدید از سایر مراکز و دمو پلنت های آن ها دعوت به عمل آوردند.

۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۱۱
تعداد بازدید : ۱,۲۵۹
کد خبر : ۱,۰۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید