انتخاب به عنوان برگزیده در صنعت نفت مسئولیت ما را بیشتر می کند

در نشست صمیمانه مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با منتخبین این شرکت در ششمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت نفت، دکتر قنبری ضمن تبریک به همکاران که نتایج ارزنده ای را در این جشنواره کسب نمودند بر تلاش بیشتر، تجاری سازی و خلق ثروت از پژوهش و فناوری تأکید نمودند و از کلیه همکاران پژوهشی و پشتیبانی که دست به دست هم داده و موجب نیل به نتایج در خور توجه شدند سپاسگزاری نمودند. ایشان در ادامه بیان نمودند که این انتخاب با این گستردگی موجب مباهات است و مسئولیت ما را بیشتر می کند. ایشان از همه همکاران خواستند نظرات خود را ارایه نمایند.

دکتر روزبهانی مدیر برنامه ریزی پژوهش و فناوری شرکت نیز بیان نمودند منتخبین شهدای زنده ما هستند و خودشان را به خطر انداختند تا این نتایج ارزشمند حاصل گردد و تا پژوهشگر عشق به کار نداشته باشد از جان مایه نمی گذارد و کارش نمود پیدا نمی کند. مطمئنا افذادی هستند که لایق قدردانی بودند ولی به دلیل محدودیت در تعداد و داشتن نبوغ عملیاتی و نه تاکید بر تئوری شاید نتوانستند آنطور که باید و شاید فرمها را پر کنند.

مهندس شهرکی رئیس سیاستگذاری نیز بر کار تیمی تأکید نمودند و اینکه در اوج بودن با کار تیمی امکانپذیر است و باید بر این مسئله در فعالیتهای شرکت تاکید نمود. 

مهندس مطهری مدیر برنامه ریزی و پشتیبانی نیز پژوهش و پشتیبانی را به دو بال پرواز و دو بازوی شرکت تشبیه نمودند که همگام با هم تحقق اهداف شرکت را میسر میسازند .

در ادامه منتخبین نقطه نظرات خود را بیان کردند و پیشنهاداتی را ارایه نمودند که مورد استقبال مدیرعامل شرکت واقع شد و ایشان پیشنهاد نمودند که جهت بهره برداری بهینه از تجارب و نظرات کارشناسان و پژوهشگران شرکت جلسات کانون تفکر و طوفان فکری به صورت ماهانه برگزار شود.

 

۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۴۷
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی |
تعداد بازدید : ۱,۰۰۲
کد خبر : ۹۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید