برندگان اولین جشنواره علمی پژوهشی بسیج

برندگان اولین جشنواره علمی پژوهشی بسیج
گزارش پتروناب، رضا خلج دبیر جشنواره با اعلام اسامی برندگان این دوره از جشنواره افزود: مطابقا زمان برگزاری اختتامیه جشنواره از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی پتروشیمی اعلام خواهد شد بر اساس این گزارش، نخستین جشنواره بسیج پتروشیمی در رشته های مختلف که از جمله آنها علمی و پژوهشی، وبلاگ نویسی، هنری و خطاطی، عکاسی، قرآنی در دو بخش براردران و خواهران و ورزشی برگزارشد

گزارش پتروناب، رضا خلج دبیر جشنواره با اعلام اسامی برندگان این دوره از جشنواره افزود: مطابقا زمان برگزاری اختتامیه جشنواره از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی پتروشیمی اعلام خواهد شد

 

بر اساس این گزارش، نخستین جشنواره بسیج پتروشیمی در رشته های مختلف که از جمله آنها علمی و پژوهشی، وبلاگ نویسی، هنری و خطاطی، عکاسی، قرآنی در دو بخش براردران و خواهران و ورزشی برگزارشد

 

اسامی بدین شرح می باشد:

اسامی برندگان بخش ورزشی


نام و نام خانوادگی

محل کار

رشته ورزشی

نوع تقدیر

 

غلامرضا احمدی پور

پتروشیمی ایلام

تنیس روی میز

نفر اول

حسین بشیری

npc

نفر دوم

رسول آقا میری

npc

نفر سوم

حمید آبیاری

npc

تیر انداری با تفنگ

نفر اول

کامبیز موسوی

پتروشیمی ایلام

نفر دوم

شاهد اسدی

پتروشیمی نوری

نفر سوم

محمد باقری

Npc

دارت

نفر اول

مهدی مصیبی

بازرگانی پتروشیمی

نفر دوم

حسین عیش آبادی

Npc

نفر سوم

مسعود میر شکاری

پتروشیمی جم

شنا

نفر اول

علی کرم عرب

پتروشیمی جم

نفر دوم

فرنوش محمدی

پتروشیمی جم

نفر سوم

عباس رحیمی

پتروشیمی ایلام

دو استقامت 1500متر زیر 40سال

نفر اول

محمد زارعی

پتروشیمی نوری

نفر دوم

مسعود هاشمی

پتروشیمی اصفهان

نفر سوم

زاهد طاهری

پتروشیمی شیراز

دو استقامت 1500متر بالای 40سال

نفر اول

محمد علی شاه زمانی

پتروشیمی اصفهان

نفر دوم

رضا کیان پور

پتروشیمی اصفهان

نفر سوم

 

اسامی برندگان بخش هنری و عکاسی


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه

 

احمد حیدری

پتروشیمی اراک

عکاسی

نفر اول

علیرضا معراج

پتروشیمی ایلام

عکاسی

نفر دوم

 

اسامی برندگان بخش قرآنی خواهران


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه

 

هاجر البو عبادی

پتروشیمی رازی

ترتیل

نفر اول

لیلا ناصر پور

پتروشیمی فجر

نفر دوم

مینا غالبی

پتروشیمی شهید تندگویان

نفر سوم

سمیه فولاد کوب

پتروشیمی فجر

تحقیق

نفر اول

مریم السادات متقی

پتروشیمی اصفهان

نفر دوم

کبری مالکی

پتروشیمی بندر امام(ره)

نفر سوم

عصمت زنگنه

پتروشیمی بندر امام(ره)

حفظ

نفر اول

مینا حوری پور

پتروشیمی بندر امام(ره)

نفر دوم

زینب آلبو غبیش

پئتروشیمی شهید تند گویان

نفر سوم

سیده فاطمه ابراهیمی فرد

پتروشیمی بو علی

مفاهیم

نفر اول

محبوبه بهرامی اصفهانی

پتروشیمی فجر

نفر دوم

فخریه زمانی

پتروشیمی ره آوران

نفر سوم

شهر زاد حمیدی

بهداشت و درمان صنعت نفت

حفظ نوجوانان

نفر اول

آرزو بهوندی

پتروشیمی بندر امام(ره)

نفر دوم

 

اسامی برندگان بخش قرآنی برادران


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه

 

حمید آل ناصر

پتروشیمی رازی

ترتیل

نفر اول

حسن حلافیان

سازمان

نفر دوم

کریم صوفی

پتروشیمی بندر امام

نفر سوم

سید نزار پور موسوی

پتروشیمی فجر

تحقیق

نفر اول

سمیر علیپور

پتروشیمی رازی

نفر دوم

هادی جلالی مهر

پتروشیمی بندر امام

نفر سوم

حمید غافلی

پتروشیمی بندر امام

حفظ

نفر اول

قاسم عیسی پره

پتروشیمی فجر

نفر دوم

روح اله قربانی

سارمان

نفر سوم

مهرداد صرعی نو ترکی

سازمان

مفاهیم

نفر اول

عبد اله مجدم

پتروشیمی ره آوران

نفر دوم

سعید آتشین

عملیات

نفر سوم

خیر اله عثمان زاده

پتروشیمی بوعلی سینا

اذان

نفر اول

محمد جمیلان

پتروشیمی اروند

نفر دوم

علی بنی سعی هرمز

پتروشیمی مارون

نفر سوم

 

اسامی برندگان بخش علمی و پژوهشی


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه

 

امیر محمد امامی راد

پتروشیمی اراک

زوج پژوهشگر برتر

سطح 2

نسرین چوبکار

پتروشیمی اراک

سطح 2

طیب فرجی

پتروشیمی ایلام

مقالات پژوهشی

سطح 2

امین احمد پور

پژهش و فناوری ماهشهر

سطح 2

ساسان طالب نژاد

پتروشیمی شازند

اختراعات

سطح 1

شهاب اسدی

پتروشیمی تبریز

ایده های برتر

سطح 2

عبد الکریم ماندگاری

پتروشیمی شیراز

کتاب

سطح 3

سعید علامه نژاد

پتروشیمی شازند

پروژه های و پژوهش های کاربرد

سطح 1

مسعود ایگدر

پتروشیمی شیراز

صنعتگر برتر

سطح 3

ابوالقاسم مقیمی

پژوهش و فناوری تهران

رفع مشکل واحدهای صنعتی

سطح 3

 

اسامی برندگان بخش وبلاگ نویسی


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه

 

کاوه مقصودی

پتروشیمی بیستون

 

اول

یعقوب پور یوسف

پتروشیمی جم

 

دوم

 

اسامی برندگان بخش هنری و خطاطی


نام و نام خانوادگی

محل کار

بخش مربوط به جشنواره

سطح رتبه


مقدسی

پتروشیمی اراک

خطاطی

نفراول

حمید رضا تلوکی

پتروشیمی ایلام

خطاطی

نفردوم

محمد جواد رستمی

پتروشیمی ایلام

خطاطی

نفرسوم

 

 

به گزارش پتروناب، رضا خلج دبیر جشنواره با اعلام اسامی برندگان این دوره از جشنواره افزود: مطابقا زمان برگزاری اختتامیه جشنواره از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی پتروشیمی اعلام خواهد شد
بر اساس این گزارش، نخستین جشنواره بسیج پتروشیمی در رشته های مختلف که از جمله آنها علمی و پژوهشی، وبلاگ نویسی، هنری و خطاطی، عکاسی، قرآنی در دو بخش براردران و خواهران و ورزشی برگزارشد
اسامی بدین شرح می باشد:
اسامی برندگان بخش ورزشی

نام و نام خانوادگی
محل کار
رشته ورزشی
نوع تقدیر
 
غلامرضا احمدی پور
پتروشیمی ایلام
تنیس روی میز
نفر اول
حسین بشیری
npc
نفر دوم
رسول آقا میری
npc
نفر سوم
حمید آبیاری
npc
تیر انداری با تفنگ
نفر اول
کامبیز موسوی
پتروشیمی ایلام
نفر دوم
شاهد اسدی
پتروشیمی نوری
نفر سوم
محمد باقری
Npc
دارت
نفر اول
مهدی مصیبی
بازرگانی پتروشیمی
نفر دوم
حسین عیش آبادی
Npc
نفر سوم
مسعود میر شکاری
پتروشیمی جم
شنا
نفر اول
علی کرم عرب
پتروشیمی جم
نفر دوم
فرنوش محمدی
پتروشیمی جم
نفر سوم
عباس رحیمی
پتروشیمی ایلام
دو استقامت 1500متر زیر 40سال
نفر اول
محمد زارعی
پتروشیمی نوری
نفر دوم
مسعود هاشمی
پتروشیمی اصفهان
نفر سوم
زاهد طاهری
پتروشیمی شیراز
دو استقامت 1500متر بالای 40سال
نفر اول
محمد علی شاه زمانی
پتروشیمی اصفهان
نفر دوم
رضا کیان پور
پتروشیمی اصفهان
نفر سوم
 
اسامی برندگان بخش هنری و عکاسی

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه
 
احمد حیدری
پتروشیمی اراک
عکاسی
نفر اول
علیرضا معراج
پتروشیمی ایلام
عکاسی
نفر دوم
 
اسامی برندگان بخش قرآنی خواهران

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه
 
هاجر البو عبادی
پتروشیمی رازی
ترتیل
نفر اول
لیلا ناصر پور
پتروشیمی فجر
نفر دوم
مینا غالبی
پتروشیمی شهید تندگویان
نفر سوم
سمیه فولاد کوب
پتروشیمی فجر
تحقیق
نفر اول
مریم السادات متقی
پتروشیمی اصفهان
نفر دوم
کبری مالکی
پتروشیمی بندر امام(ره)
نفر سوم
عصمت زنگنه
پتروشیمی بندر امام(ره)
حفظ
نفر اول
مینا حوری پور
پتروشیمی بندر امام(ره)
نفر دوم
زینب آلبو غبیش
پئتروشیمی شهید تند گویان
نفر سوم
سیده فاطمه ابراهیمی فرد
پتروشیمی بو علی
مفاهیم
نفر اول
محبوبه بهرامی اصفهانی
پتروشیمی فجر
نفر دوم
فخریه زمانی
پتروشیمی ره آوران
نفر سوم
شهر زاد حمیدی
بهداشت و درمان صنعت نفت
حفظ نوجوانان
نفر اول
آرزو بهوندی
پتروشیمی بندر امام(ره)
نفر دوم
 
اسامی برندگان بخش قرآنی برادران

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه
 
حمید آل ناصر
پتروشیمی رازی
ترتیل
نفر اول
حسن حلافیان
سازمان
نفر دوم
کریم صوفی
پتروشیمی بندر امام
نفر سوم
سید نزار پور موسوی
پتروشیمی فجر
تحقیق
نفر اول
سمیر علیپور
پتروشیمی رازی
نفر دوم
هادی جلالی مهر
پتروشیمی بندر امام
نفر سوم
حمید غافلی
پتروشیمی بندر امام
حفظ
نفر اول
قاسم عیسی پره
پتروشیمی فجر
نفر دوم
روح اله قربانی
سارمان
نفر سوم
مهرداد صرعی نو ترکی
سازمان
مفاهیم
نفر اول
عبد اله مجدم
پتروشیمی ره آوران
نفر دوم
سعید آتشین
عملیات
نفر سوم
خیر اله عثمان زاده
پتروشیمی بوعلی سینا
اذان
نفر اول
محمد جمیلان
پتروشیمی اروند
نفر دوم
علی بنی سعی هرمز
پتروشیمی مارون
نفر سوم
 
اسامی برندگان بخش علمی و پژوهشی

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه
 
امیر محمد امامی راد
پتروشیمی اراک
زوج پژوهشگر برتر
سطح 2
نسرین چوبکار
پتروشیمی اراک
سطح 2
طیب فرجی
پتروشیمی ایلام
مقالات پژوهشی
سطح 2
امین احمد پور
پژهش و فناوری ماهشهر
سطح 2
ساسان طالب نژاد
پتروشیمی شازند
اختراعات
سطح 1
شهاب اسدی
پتروشیمی تبریز
ایده های برتر
سطح 2
عبد الکریم ماندگاری
پتروشیمی شیراز
کتاب
سطح 3
سعید علامه نژاد
پتروشیمی شازند
پروژه های و پژوهش های کاربرد
سطح 1
مسعود ایگدر
پتروشیمی شیراز
صنعتگر برتر
سطح 3
ابوالقاسم مقیمی
پژوهش و فناوری تهران
رفع مشکل واحدهای صنعتی
سطح 3
 
اسامی برندگان بخش وبلاگ نویسی

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه
 
کاوه مقصودی
پتروشیمی بیستون
 
اول
یعقوب پور یوسف
پتروشیمی جم
 
دوم
 
اسامی برندگان بخش هنری و خطاطی

نام و نام خانوادگی
محل کار
بخش مربوط به جشنواره
سطح رتبه

مقدسی
پتروشیمی اراک
خطاطی
نفراول
حمید رضا تلوکی
پتروشیمی ایلام
خطاطی
نفردوم
محمد جواد رستمی
پتروشیمی ایلام
خطاطی
نفرسوم
 
۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۰۲
پتروناب |
تعداد بازدید : ۱,۳۸۴
کد خبر : ۸۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید