حضور شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

شرکت پژوهش و  فناوری پتروشیمی در غرفه شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سالن 8 نمایشگاه بین المللی به ارایه دستاوردها و توانمندیهای خود پرداخت. هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 29 فروردین الی اول اردیبهشت 1391 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می شود. این نمایشگاه بین‌المللی به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی در بین کشورهای عضو اوپک و دومین نمایشگاه بزرگ نفت در جهان با هدف ایجاد تعامل بیشتر شرکتهای پیمانکار و سازندگان داخلی و خارجی و با حضور شرکتهای اصلی و فرعی صنعت نفت برپا می شود .

در این گردهمایی با وجود افزایش تحریم‌های خارجی، یکهزار و 255 شرکت داخلی و خارجی از 44 کشور جهان در این نمایشگاه بین‌المللی ثبت نام کرده اند . در هفدهمین نمایشگاه تهران تعداد کشورهای حاضر حدود 10 درصد رشد داشته است به طوریکه از مجموع یکهزار و 255 شرکت، تعداد 940 شرکت‌ داخلی و 315 شرکت‌ خارجی هستند . در نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران به منظور مشارکت شرکتهای داخلی 28 هزار و 623 متر  فضا اختصاص یافته است، همچنین برای شرکتهای خارجی حدود هشت هزار و 377 مترمربع فضا در نظر گرفته شده است.

در این نمایشگاه شرکتهایی از اتریش، اسپانیا، امارات، انگلیس، ایتالیا، ایران، آلمان، ترکیه، سوئیس، چین، روسیه، سنگاپور، سوئد، فرانسه، کره جنوبی، مالزی، نروژ، هلند، هند، ازبکستان، استرالیا، اکراین، اندونزی، آمریکا، برزیل، پاکستان، تایلند، ترکمنستان، رومانی، زامبیا، ژاپن، سودان، عراق، عمان، فنلاند، قزافستان، کامرون، کانادا، کویت، لیبی، مراکش، مغولستان، مکزیک و نیجریه ثبت نام کرده‌اند .

۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی |
تعداد بازدید : ۱,۴۶۰
کد خبر : ۶۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید