غرفه شرکت پژوهش و فناوری مرکز اراک در نمایشگاه هفته پژوهش استان مرکزی+ گزارش تصویری

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با حضور خود در نمایشگاه هفته پژوهش استان مرکز با ایجاد غرفه آخرین دستاوردهای پژوهشی شرکت را ارائه نمود. در غرفه پژوهش و فناوری که فضائی حدود 30 متربربع را شامل می شود؛ نمونه هائی از محصولات تولید شده به همراه مشخصات مربوطه، گزارشات پروژه های خاتمه یافته و جاری، مستندات مصور از پروژه های مختلف پژوهش و فناوری به معرفی مراکز شرکت و ماموریت شرکت در زمینه های پژوهشی مختلف پرداخته شد.

این نمایشگاه که از روز سه شنبه مورخ 22/9/90 آغاز شده بود در روز پنجشنبه مورخ 24/9/90 با حضور معون محترم استاندار و روسای دانشگاههای سراسرس و آزاد اسلامی به طور رسمی افتتاح گردید و تا روز دوشنبه مورخ 28/9/90 پذیرای اساتید دانشگاه، محققان، سرمایه گذاران، دانشجویان و دیگر علاقه مندان به حوزه پژوهش می باشد.

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با حضور و ارائه محصولات و توانمندیهای خود در این نمایشگاه بار دیگر جمله " ما می توانیم" را در سطح استان مرکزی پر رنگ تر نمود.

شایان ذکر است در حاشیه این نمایشگاه بازدید از امکانات مرکز اراک و سخنرانی ریاست محترم مرکز با حضور جمعی از اساتید و محققین استان مرکزی در تاریخ 27/9/90 در نظر گرفته شده است.

همچنین غرفه پژوهش و فناوری مرکز اراک به عنوان غرفه برتر انتخاب و لوح یادبودی در این خصوص از سوی برگزارگنندگان نمایشگاه دریافت کرد. و بخشی از فیلم معرفی شرکت و غرفه پژوهش و فناوری در برنامه افق شبکه آفتاب استان مرکزی مورخ شنبه 3/10/90 به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

عکس هائی از نمایشگاه در ادامه آورده شده است:

 غرفه پژوهش وفناوری اراک
 غرفه پژوهش وفناوری اراک
 غرفه پژوهش وفناوری اراک
 غرفه پژوهش وفناوری اراک
 غرفه پژوهش وفناوری اراک

۳ دی ۱۳۹۰ ۱۵:۲۰
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری |
تعداد بازدید : ۱,۴۷۴
کد خبر : ۵۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید