اعلام محورهای نهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی

محورهای نهمین همایش بین المللی پتروشیمی، توسط کمیته علمی، پیشنهاد شد.

مهندس اولادی، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به جایگاه و اهمیت ویژه نهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی در معرفی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، همکاری موثرکلیه شرکت های تابعه و همکار، دانشگاه ها، انجمن های علمی و نهادهای حرفه‌ای داخلی را خواستار شد.
به گفته اولادی محورهای همایش فناوری های جدید پتروشیمی در بخش های بالادستی و پایین دستی، چشم انداز تولید و بازار محصولات پتروشیمی، فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی، تأثیرات زیست محیطی پتروشیمی، نقش قیمت مواد اولیه در توسعه صنعت پتروشیمی، آینده پتروشیمی ایران و منطقه خاورمیانه، بحران اقتصاد جهانی و روند عرضه و تقاضای محصولات پتروشیمی، فرصت های توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، یکپارچه سازی طرح های پالایشگاهی و پتروشیمی، کاهش قیمت تمام شده و ارتقاء کیفیت محصولات پتروشیمی تعیین شده است.
وی گفت: ساختار اجرایی و پشتیبانی برگزاری همایش در دو محوراجرایی و علمی تحت عنوان ستاد اجرایی و کمیته علمی شکل گرفته است. بررسی موضوع اصلی سخنرانی ها، تعیین شعار همایش، بررسی سوابق علمی و حرفه ای سخنرانان و ارزیابی مقالات دریافتی به گفته اولادی به عهده کمیته علمی، و مدیریت اجرایی و عمومی همایش در قالب دو کارگروه فرعی "بین الملل" و "روابط عمومی و اطلاع رسانی" از وظایف ستاد اجرایی است.
اولادی افزود: به منظور سرعت دادن به اجرای کارها قرار شد همه دفاتر وابسته به شرکت بازرگانی پتروشیمی در خارج از کشور ضمن معرفی اهداف همایش نسبت به شناسایی و دعوت به همکاری شرکت ها، متخصصین و دست اندرکاران فعال در صنع تپتروشیمی در اقصی نقاط جهان اقدام کنند.

 

۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰
نیپنا |
تعداد بازدید : ۱,۸۹۲
کد خبر : ۴۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید