حضور 250 شرکت خارجی در هفتمین نمایشگاه ایران پلاست

شانا _ گروه پتروشیمی: مدیر نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست 2010 از حضور 250 شرکت خارجی از 21 کشور جهان در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در تهران خبرداد.

به گزارش شانا، هادی زنوزی‌اصل گفت: شرکت‌هایی از کشورهای ایتالیا، اتریش، سوئیس، هلند، هند، کره جنوبی، ترکیه، تایوان، چین و پرتغال در قالب غرفه ملی و شرکت‌هایی نیز از کشورهای هلند، پاکستان، اسپانیا، اسکاتلند، فرانسه و امارات به طور مستقل در نمایشگاه ایران پلاست 2010 حضور خواهند یافت.

وی یادآور شد: در مقایسه با دوره قبل تا این لحظه از ثبت نام‌ها شاهد رشد 72 درصدی حضور شرکت‌های خارجی هستیم که با توجه به وضع تبلغاتی منفی رسانه‌های غربی برضد ایران و بحث تحریم‌های تجاری و صنعتی علیه ایران، این رشد شرکت‌کنندگان خارجی در این نمایشگاه بین‌المللی رکورد خوبی در کارنامه ایران پلاست است.

زنوزی اصل ثبت نام و جانمایی اینترنتی را ویژگی بارز دوره هفتم این نمایشگاه خواند و تصریح‌کرد: برنامه‌ریزی ها به گونه‌ای بوده است که در دوره آینده نیز ثبت نام شرکت‌های خارجی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام شود.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با هدف توسعه صنایع پلاستیک و لاستیکی کشور، تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته به آن و توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی و انتقال و تبادل فناوری‌های پیشرفته از 2 تا 5 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد
۱۹ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰
شانا |
تعداد بازدید : ۱,۹۲۰
کد خبر : ۳۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید