برای نخستین بار در کشور پلی‌پروپیلن گرید کوپلیمر اتفاقی در شرکت پلی‌پروپیلن جم تولید شد

شرکت پلی‌پروپیلن جم به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان برای نخستین بار در کشور موفق به تولید پلی‌پروپیلن گرید کوپلیمر اتفاقی (رندوم) با شاخص جریان مذاب (MFI) بالا شد.

به گزارش شانا،‌ مدیر عامل شرکت پلی‌پروپیلن جم اظهار داشت: این شرکت پس از تولید انواع گریدهای هموپلیمر با MFI بین 3 تا 25، برای انواع کاربردهای عمومی و اختصاصی مانند الیاف و نساجی، رافیا، قالبگیری تزریقی، فیلم‌های cast و BOPP به منظور استراتژی‌های توسعه شرکت تولید گریدهای ویژه از جمله کوپلیمرهای پلی‌پروپیلن را آغاز کرده است.

محمد حسین مغازه‌ای افزود: گرید Jampilen EP2Z29G برای استفاده در فرآینده‌های قالبگیری تزریقی و قالبگیری دمشی مناسب و با توجه به شفافیت و جلای بالای این گرید، برای محصولاتی که شفافیت از نیازهای پایه و اصلی آنهاست، مطلوب است.

وی ادامه داد:‌ کاربردهای این محصول در ساخت ظروف خانگی، قاب‌های CD و DVD، ظروف شفاف برای بسته‌بندی محصولات لبنی، درب‌‌ها و درپوش‌ها و بطری‌های مناسب بسته‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی قابل استفاده است.

مغازه‌ای سیاست اصلی این شرکت را گسترش بازه محصولات تولیدی در جهت برآورده‌سازی نیاز صنایع خاص مصرف‌کننده پلی‌پروپیلن در کنار حفظ کیفیت و تنوع سبد محصولات در گریدهای عمومی برشمرد.

شرکت پلی‌پروپیلن جم با ظرفیت تولید 300 هزار تن در سال در منطقه ویژه اقتصادی پارس _ عسلویه و با بهره‌گیری از فناوری شرکت لیوندل‌بازل ساخته شده است.
۱۷ اسفند ۱۳۸۸ ۱۵:۳۸
شانا |
تعداد بازدید : ۳,۳۹۸
کد خبر : ۳۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید