مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی: متعهد به حفظ و حراست و توسعه دستاوردهای گذشتگان هستم

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:
متعهد به حفظ و حراست و توسعه دستاوردهای گذشتگان هستم
چهارمین مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی صنایع پتروشیمی با عنوان تولدی دیگر پنج‌شنبه گذشته (7 آبان) در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا،‌ این مراسم با حضور مهندس عبدالحسین بیات مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی، مهندس عادل نژادسلیم، مدیرعامل سابق و جمعی از بازنشستگان و خانواده‌های آنها برگزار شد.

مهندس بیات با تبریک ولادت امام رضا (ع) از حضور بازنشستگان و به ویژه خانواده‌های آنها که در طول خدمات آنان با توجه به شرایط سخت کاری همواره پشتیبان، حامی و ضامن موفقیت همسران خود بوده‌اند تشکر کرد و با اشاره به این جمله امام راحل (ره) که از دامن زن است که مرد به معراج می‌رود، اعتلا و پیشرفت جوامع را مرهون تلاش زنان جامعه دانست و گفت: خداوند متعال را سپاسگذارم که اولین روز مسئولیت بنده مصادف با جشن بازنشستگان مصادف شده است.

وی در ادامه تغییر مسئولیت خود را تغییری از سنگری به سنگر خدمت‌گذاری دیگر دانست.

بیات در ادامه گفت: بازنشسته شدن به معنی تغییر منزلی در فرآیند کمال‌طلبی است.

مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی در ادامه گفت: مسئولیت شما نسبت به خود، جامعه، شاگردانتان در صنعت و تلاش‌ها و یادگاری‌های خودتان هنوز از دوش شما برداشته نشده است.

وی با تاکید بر نگاه مدیریتی در سازمان‌های متعالی مبنی بر استفاده از تجارب بازنشستگان گفت: جامعه نیز خواستار انتقال تجارب شماست و از شما تقاضا دارم با توجه به سوابق و تلاش‌های شما در پتروشیمی، تجارب، ایده‌ها و آرمان‌های خود را جمع‌آوری و مکتوب کنید تا به صورتی منظم از آن استفاده شده و به نسل آینده انتقال داده شود تا با استفاده از آن از تکرار، فرصت‌سوزی، هزینه‌های مجدد و کندی پیشرفت جامعه جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در ادامه خود را شاگرد و بازنشستگان را اساتید خود دانست و گفت: امیدوارم که با تجربه و اندیشه خود حامی صنعت پتروشیمی باشید.

مهندس عبدالحسین بیات تلاش و کوشش پیشکسوتان و بازنشستگان پتروشیمی را برای همیشه در حافظه تاریخی صنعت نفت محفوظ دانست و خود را متعهد به حفظ و حراست و توسعه و پیشرفت دستاوردهای آنان دانست.

در ادامه این مراسم مهندس نژادسلیم مدیرعامل سابق پتروشیمی نیز در سخنانی از بازنشستگان پتروشیمی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم که با برنامه‌های شاد و متنوعی همراه بود از بازنشستگان و همسرانشان با اهدا هدایا و لوح یادبود تقدیر شد.
۱۳ آبان ۱۳۸۸ ۱۵:۰۵
شانا |
تعداد بازدید : ۱,۸۶۶
کد خبر : ۲۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید