سرپرست جدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی معرفی شد

سرپرست جدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی معرفی شد
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی طی حکمی سرپرست جدید شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی را معرفی نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، مهندس "عادل نژاد سلیم" روز دوشنبه با حضور در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، مهندس "اسماعیل قنبری" را بعنوان سرپرست جدید شرکت انتخاب نمودند.

وی در این نشست از خدمات مهندس "رضا مختاری‌فر" رییس هیات مدیره و سرپرست پیشین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی که به افتخار بازنشستگی نائل شده است، تقدیر و تشکر کرد.

مهندس نژاد سلیم از مدیریت جدید و همکاران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی خواست با جدیتی بیش از پیش در زمینه تحقیق و پژوهش در امر پتروشیمی کمر همت ببندند.

مهندس قنبری که پیش از این مدیر پشتیبانی و برنامه ریزی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی  بوده است، دراین نشست ابراز امیدواری کرد همکاران شرکت با توان مضاعف و با تلاشی بیش از پیش در کسب خلق ارزش افزوده و در راستای پژوهش محوری صنعت پتروشیمی، بتوانند سال 88 را سال خوبی در رویکرد جدید شرکت پژوهش و فناوری تجربه کنند.

وی تاکید کرد کارکنان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با توجه به رویکرد خصوصی سازی، بهبود روشها، بسترسازی و سیاست گذاری مناسب را در راس اهداف خود قرار داده و دستاوردهای خود را در سال 1388 عینی خواهند نمود.

 

  
  
  
  
 

۳۱ فروردین ۱۳۸۸ ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۲,۸۸۲
کد خبر : ۱۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید