تولید 425 هزار تن فرآورده پلیمری در شرکت بسپاران بندرامام

تولید 425 هزار تن فرآورده پلیمری در شرکت بسپاران بندرامام
مدیرعامل شرکت بسپاران بندرامام گفت: این شرکت سال گذشته بیش از 425 هزار تن فرآورده های پلیمری تولید کرده است.
 به گزارش شانا، مهندس کیانوش شمس امیری اظهار داشت: این شرکت انواع محصولات از جمله پلی اتیلن سبک (LDPE)، پلی اتیلن سنگین (HDPE)، پی.وی.سی (PVC)، لاستیک مصنوعی (SBR)، بوتادین و رافینیت تولید می کند که بخشی از این محصولات مواد اولیه واحدهای پایین دستی داخل کشور را تامین می کند و بخشی دیگر نیز به خارج از کشور صادر می شود.

وی همچنین اظهار داشت: در میان واحدهای تولیدی این شرکت در سال گذشته واحد پلی اتیلن سبک 111 هزار و 344 تن محصول تولید کرده که در مقایسه با مدت مشابه در سال 86/ 4 درصد افزایش داشته است.

به گفته او این فرآورده در تهیه روکش، کابل ها، انواع فیلم، کیسه های پلاستیکی، ظروف و لوازم منزل، لوله های آبیاری و... کاربرد دارد.

مدیرعامل شرکت بسپاران بندرامام یادآوری کرد: با افزایش ظرفیت واحد پلی اتیلن سنگین (HDPE) که فرآیند تولید آن همگام با نوآوری های جدید در عرصه بین المللی و با بهره گیری از کارشناسان این مجتمع ارتقا یافته، در آینده نزدیک تولید این محصول در گریدهای متنوع تولید و روانه بازار خواهد شد.

وی افزود: این محصول در تهیه ظروف پلاستیکی، جعبه حمل نوشابه، لوله های مخصوص گاز رسانی و ظروف مخصوص مواد شیمیایی و غذایی کاربرد دارد.

امیری گفت: محصول واحد تولیدی پلی وینیل کلراید این شرکت نیز کاربرد فراوانی در تولید انواع لوله ها، اسباب بازی، عایق حرارتی دارد، ضمن آن که محصول لاستیک مصنوعی نیز در تولید انواع تایرهای سواری، کامیون و صنایع کفش سازی و اسباب بازی کاربرد دارد.

۲۹ فروردین ۱۳۸۸ ۰۹:۵۴
شانا |
تعداد بازدید : ۲,۲۷۸
کد خبر : ۱۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید