عرضه محصولات پتروشیمی از صبح امروز در تالار بورس

عرضه محصولات پتروشیمی از صبح امروز در تالار بورس
براساس اعلام شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران محصولات پتروشیمی از امروز 25 فروردین ماه طبق جدول ذیل در تالار بورس کالای ایران عرضه می شود.

 به گزارش شانا، دراین اطلاعیه مهلت تحویل کالا تا 7 روز پس از اعلام بار و زمان تحویل تا 10 روز پس از واریز وجه اعلام شده است ضمن اینکه کلیه محصولات فوق به صورت تحویل فوری عرضه می شود.

همچنین شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران در این اطلاعیه توضیحات بیشتری به شرح زیر اعلام کرده است:

خریدار موظف است بابت هزینه هر بشکه 220 لیتری محصول TEG مبلغ 275000 ریال علاوه بر مبلغ خرید واریز نماید. ضمناً حداقل عرضه این محصول 11 تن و صدور حواله جهت مقادیری با ضریب 11 میسر است.

خریدار موظف است که بابت هزینه شارژ کپسول گاز آمونیاک مبلغ 15% علاوه بر مبلغ خرید واریز کند.

حداقل عرضه محصول آمونیاک مایع 10 تن و صدور حواله جهت مقادیری با ضریب یک میسر است.

حواله های صادره قطعی و غیر قابل ابطال است لذا خریداران می بایستی به مشخصات فنی محصول و شرایط فروش توجه کافی داشته باشند.

طبق قانون مالیات بر ارزش افزوده علاوه بر مبلغ فروش محصول در بورس کالا معادل سه درصد مالیات و عوارض به قیمت فروش تعلق می گیرد که باید  توسط خریدار پرداخت شود. ضمنا" این شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به صدور حواله فروش قبل  از دریافت بهای کالا و مالیات فوق نخواهد داشت.

فروش اعتباری برای کالاهای تعیین شده صرفاً مشمول تولید کنندگان دارای پروانه بهره برداری مرتبط در قبال ارائه ضمانت نامه بانکی معتبر و یا اعتبار اسنادی داخلی که اقدام به خرید این کالاها از طریق بورس می کنند، می شود.

ارائه کد اقتصادی جدید و کارت ملی مدیر عامل شرکت برای اشخاص حقوقی و کارت ملی جهت اشخاص حقیقی الزامی می باشد لذا در غیر اینصورت شرکت بازرگانی پتروشیمی هیچگونه مسئولیتی جهت صدور حواله فروش برای خریدارانی که مدارک فوق را ارائه ننموده اند نخواهد داشت.  

صدور حواله فروش برای خریدارانی که بدلیل خریدهای گذشته خود از شرکت بازرگانی پتروشیمی دارای بدهی معوق هستند،مشروط به تعیین تکلیف و یا تسویه بدهی های قبلی ایشان خواهد بود.

رسیدگی به شکایات محصولات نامنطبق (ضایعات) صرفا تا قبل از زمان بارگیری میسر است؛ لذا به خریداران محصولات فوق تاکید می شود قبل از بارگیری نسبت به رویت محصول اقدام کنند،  بدیهی است پس از تحویل بار هیچ گونه شکایتی پذیرفته نمی شود.

۲۶ فروردین ۱۳۸۸ ۰۹:۱۸
شانا |
تعداد بازدید : ۳,۱۵۹
کد خبر : ۱۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید