دیدار نوروزی رییس هیات مدیره با کارکنان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزار شد

دیدار نوروزی رییس هیات مدیره با کارکنان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزار شد
سرپرست و مدیران ارشد شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به مناسبت آغاز سال نو با کارکنان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری در این مراسم که روز یکشنبه 16 فروردین ماه برگزار شد مهندس "سیدرضا مختاری‌فر" رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت ضمن آرزوی سالی پرنشاط و شادی برای کارکنان، بر ادامه روند نوآوری و ابتکار پژوهشگران شرکت تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد همکاران شرکت پیام رهبر معظم انقلاب برای سال جدید مبنی بر اصلاح الگوی مصرف را با جدیت اجرا کنند.

رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، هدف از دیدار امروز خود را تبریک سال نو، ارائه گزارشی از وضعیت شرکت و همچنین تجدید پیمان با همکاران برای ارتقا و بهبود فعالیت ها در شرکت عنوان کرد.

مهندس مختاری فر در این مراسم  با اشاره به تهیه نقشه راه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از کلیه همکاران خواست در تکمیل و اجرای این نقشه دست به دست هم دهند.

رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی درآمدزایی و تجاری‌سازی را از مهمترین اولویت‌های شرکت برای سال جدید عنوان کرد و گفت وجود نیروی انسانی دانا، توانا و نوآور بزرگترین سرمایه شرکت و عمده ترین عامل برای تبدیل دانش به درآمد است.

مهندس مختاری فر اظهار داشت اگر چه ممکن است خصوصی شدن در ابتدا دشواری‌هایی را برای شرکت و کارکنان آن به همراه داشته باشد اما شاید خصوصی شدن نعمت بزرگی برای شرکت باشد.

وی افزود درصورتی که شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی خصوصی شود می‌تواند با اتکا به نیروی انسانی متبحری که دراختیار دارد الگوی مطلوبی از رشد و درآمد زایی برای سایرین ارائه کند.

رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از تمامی مدیران و کارکنان شرکت خواست مانند اعضای یک خانواده در کنار یکدیگر برای ارتقا و سربلندی شرکت تلاش کنند.

در این مراسم همچنین دکتر جعفری نصر مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی و مهندس قنبری مدیر پشتیبانی و برنامه‌ریزی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان شرکت برای آنها سالی سرشار از موفقیت و بهروزی آرزو کردند.

  
  
  
  

۱۸ فروردین ۱۳۸۸ ۱۱:۳۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۰۱۷
کد خبر : ۱۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید