مدیرکل پژوهش وزارت نفت: سهم پژوهش و فناوری پتروشیمی از بودجه افزایش یافته است

مدیرکل پژوهش وزارت نفت:  سهم پژوهش و فناوری پتروشیمی از بودجه افزایش یافته است
مدیرکل پژوهش وزارت نفت گفت: بر اساس آمارهای سال جاری سهم پژوهش و فناوری پتروشیمی از بودجه کل کشور بطور چشمگیری افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، مهندس پرویز نوری افزود سهم پژوهش و فناوری پتروشیمی از کل پروژه های پژوهشی در 9 ماه نخست سال جاری 62/4 درصد از کل بودجه است که این رقم در 9 ماه نخست سال گذشته 87/0 درصد کل بودجه 220 میلیاردی سال 86 بود.

وی با اشاره به فعالیت های تحقیقاتی مطلوب انجام شده در پژوهش و فناوری پتروشیمی خواستار کاربردی شدن نتایج این تحقیقات شد

نوری در نخستین جشنواره تجلیل از برترین های پژوهش و فناوری در صنعت پتروشیمی در زمینه ساختار پژوهش در وزارت نفت گفت: تداخل نظارت بر پژوهش با اجرای کار پژوهشی مشکلی است که باید مرتفع شود.

وی همچنین عدم نظارت دقیق و بی فایده ماندن پژوهش ها را هم مشکل دیگر امر پژوهش در وزارت نفت دانست و گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل این مشکلات انجام شده است.

مدیرکل پژوهش وزارت نفت در بخش دیگری از سخنانش به درخواست‌های پژوهشگران اشاره کرد و گفت: برآیند درخواست‌های پژوهشگران در بهبود وضع زندگی، مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها، شفاف سازی کارراهه شغلی به منظور ارتقا شغلی، حمایت معنوی و حضور در مجامع جهانی خلاصه می‌شود.

 نخستین جشنواره تجلیل از برترین های پژوهش و فناوری در صنعت پتروشیمی روز چهارشنبه 16 بهمن ماه با حضور مهندس نژاد سلیم مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهندس رضا افشین، مهندس پرویز نوری  مدیر کل پژوهش وزارت نفت، دکتر وحید حدادی اصل رییس پژوهشگاه صنعت،

 مهندس  پیوندی،  مهندس مختاری فر سرپرست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزار شد.
۱۹ بهمن ۱۳۸۷ ۱۸:۰۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۶۴۷
کد خبر : ۱۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید