عادل نژادسلیم: پژوهش باید نیازهای صنعت را مرتفع کند

عادل نژادسلیم:   پژوهش باید نیازهای صنعت را مرتفع کند
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نخستین جشنواره تجلیل از برترین های پژوهش و فناوری صنعت پتروشیمی با تاکید بر اهمت پژوهش در دنیای امروز گفت: متاسفانه مدیران ما به پژوهش توجه چندانی ندارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مهندس نژادسلیم  با تاکید بر لزوم تغییر نگرش مدیران به امر پژوهش گفت: ویژگی برنامه چشم انداز بیست ساله کشور دانش محور بودن آن است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر پاسخ دادن پژوهش به نیازهای صنعت گفت: باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که پژوهش‌های انجام شده در شرکت برای صنعت نفع داشته باشد و در کاهش مشکلات صنعت موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه شرکت ملی صنایع پتروشیمی پژوهش را در راس برنامه های خود قرارداده است افزود عملکرد مطلوب ما در این بخش موجب شد تا دانشمند برتر صنعت نفت از پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزیده شود.

‌وی همچنین از زحمات دکتر حدادی اصل در مدت مدیریت این شرکت قدردانی و برای مهندس مختاری فر به عنوان سرپرست جدید این شرکت آرزوی موفقیت کرد.

نخستین جشنواره تجلیل از برترین های پژوهش و فناوری در صنعت پتروشیمی روز چهارشنبه 16 بهمن ماه با حضور مهندس نژاد سلیم مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهندس رضا افشین، مهندس پرویز نوری  مدیر کل پژوهش وزارت نفت، دکتر وحید حدادی اصل رییس پژوهشگاه صنعت، مهندس  پیوندی،  مهندس مختاری فر سرپرست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برگزار شد.

۱۹ بهمن ۱۳۸۷ ۱۸:۰۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۰۰۱
کد خبر : ۱۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید