برای دومین بار طی دو ماه گذشته مدیر عامل پتروشیمی از شرکت پژوهش و فناوری بازدید کرد

برای دومین بار طی دو ماه گذشته مدیر عامل پتروشیمی از شرکت پژوهش و فناوری بازدید کرد
مهندس "عادل نژادسلیم" معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای دومین بار پیاپی طی دو ماه گذشته از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی بازدید کرد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، در این بازدید که صبح روز پنجشنبه 7 آذرماه صورت گرفت، دکتر "وحید حدادی‌اصل" مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و کلیه روسای گروه‌های پژوهشی و مراکز تهران، اراک و ماهشهر و مدیران بخش‌های اداری و اجرایی شرکت حضور داشتند.

مهندس نژادسلیم هدف از بازدید دوباره خود را از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی اهمیت و اولویت پژوهش در صنعت مهم پتروشیمی عنوان کرد.

در این مراسم که یک ساعت بطول انجامید، دکتر "محسن مظلوم فارسی‌باف" رییس فناوری و سیاستگذاری شرکت پژوهش و فناوری به معرفی شرکت و تشریح دستاوردهای و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت پرداخت.

مهندس نژادسلیم با  قدردانی از فعالیت‌های شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در زمینه دستاوردهای بدست آمده از پژوهش و فناوری در پتروشیمی، ابراز امیدواری کرد این دستاوردها که می‌تواند مشکلات صنعت پتروشیمی را حل کند به زودی اجرایی شود.

شایان ذکر است مهندس عادل نژاد سلیم نخستین دیدار خود را از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در تاریخ پنجشنبه 18 مهر ماه از مرکز تهران انجام داد.
۹ آذر ۱۳۸۷ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۲,۳۲۵
کد خبر : ۱۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید