شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در دوازدهمین کنگره ملی و مهندسی شیمی ایران حضور یافت

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در دوازدهمین کنگره ملی و مهندسی شیمی ایران که از 29 مهر ماه تا 2 آبان ماه در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، محققان گروه های پژوهشی کاتالیستی، پلیمری و غیرپلیمری شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در این کنگره سه روزه 7 مقاله در قالب سخنرانی و 4 مقاله در قالب پوستر ارائه کردند.

در کنار این کنگره که بیش از یکهزار و 400 مقاله در آن ارائه شد، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه هایی از پیشرفت های علمی و فناوری در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع شیمیایی، پلیمری، معدنی، غذایی و همچنین همایش یکصد سالگی صنعت نفت نیز برگزار شد.

" زیست فناوری، صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و مهندسی پزشکی"، " سیتیک، طرح راکتور و کاتالیست"، " انرژی، سوخت احتراق و ایمنی" ، "مهندسی پلیمر" ،" نفت و گاز" ،" محیط زیست" ،" مواد و فرایندهای جدید" و "فرایندهای جداسازی" از جمله محور هایی ود که در این کنگره به آنها پرداخته شد.

دوازدهمین کنگره ملی و مهندسی شیمی ایران با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه سهند تبریز برگزار شد

۶ آبان ۱۳۸۷ ۱۸:۰۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۸۹۱
کد خبر : ۱۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید