مراسم بزرگداشت روز شهدا + گزارش تصویری

مراسم بزرگداشت روز شهدا + گزارش تصویری

آنان که با هزاران دلیل زندگی می­کنند نمی­توانند به یک دلیل بمیرند و انان که به یک دلیل زندگی می­کنند به همان دلیل نیز می­میرند. برای عده­ای مرگ گلوبند زیبایی است بر گلوی دختران و برای عده­ای دیگر خاری است در گلو که هیچگاه پایین نمی­رود.

عجیب است حال انسان­هایی که می­دانند می­میرند و می­دانند در پای میز محاکمه به بند کشیده شده، اما باز نشسته­اند و دست بر روی دست گذاشته، می­خورند و آسوده و بی خیال می­خوابند.

 وصیت نامه شهید فرهاد بائوج لاهوتی

صبح روز یکشنبه مورخ 22/12/1395 به مناسبت روز شهید درخت سروی به یاد سروقامتان هشت سال دفاع مقدس کاشته شد و برای اجر نهادن به فرهنگ شهادت نشست صمیمانه­ای با همکاران گرامی که از خانواده معزز شهدا می­باشند، با حضور مدیران محترم شرکت و آقای دکتر قنبری برگزار گردید. در این دیدار جناب آقای دکتر قنبری خاطر نشان ساختند که:

کدام انسانی حاضر است پدر و برادر خود را با سهمیه و شاخه گلی که هر ساله به­عنوان تقدیر می­دهند عوض کند؟

خانواده شهدا به قدری خود را مدیون پدران و برادران شهید خود می­دانند که با تلاش فراوان و در جهت خدمت و ادای دین به شایسته­ترین شکل ممکن تلاش می­کنند. امروزه اکثریت مردم فهیم ما قدر خانواده شهدا را می­دانند اما آن دسته اقلیت هم بدانند که امنیت امروز ما حاصل خون شهداست و خانواده آن­ها هیچ توقعی مادی نداشته و فقط انتظار توجه، قدرشناسی و حمایت معنوی دارند.

گزارش تصویری این مراسم که در سالن آموزش مرکز تهران برگزار گردید را ملاحظه بفرمائید:

روز بزرگداشت شهدا  

روز بزرگداشت شهدا 

روز بزرگداشت شهدا 

روز بزرگداشت شهدا 

 

 روز بزرگداشت شهدا

روز بزرگداشت شهدا 

روز بزرگداشت شهدا  

 

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۴۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۲۴۵
کد خبر : ۱,۰۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید