شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پژوهشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاری منعقد کردند

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پژوهشگاه صنعت نفت بمنظور تحقیقات در زمینه های مختلف زیست فناوری تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، هدف از انعقاد این تفاهمنامه، گسترش همکاری های شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پژوهشگاه صنعت نفت در زمینه علمی و پژوهشی زیست فناوری با بهره گیری از تمامی امکانات طرفین اعم از فنی ،تولیدی، اطلاعات و  نیروی انسانی است.

بر اساس این تفاهم نامه طرفین  قرارداد، علاوه بر بهره مندی از امکانات یکدیگر، اقدام به برگزاری نشست های علمی مشترک و همکاری در زمینه برگزاری مشترک همایش ها و کارگاه های مرتبط با زیست فناوری  خواهند کرد.

در راستای دست یابی به اهداف قید شده در این تفاهم نامه، گروهی از کارشناسان زیست فناوری دو سازمان با عنوان "کمیته کارشناسی زیست فناوری" تشکیل می شود و تصمیمات مشترک برای تصویب طرح های پژوهشی به اطلاع  مدیریت های طرفین می رسد.

این قرار داد که توسط دکتر وحید حدادی اصل مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و دکتر باقر مهاجرانی رییس  پژوهشگاه صنعت نفت به امضا رسیده از ابتدای تیرماه امسال آغاز شده است و تا چهار سال دیگر اعتبار دارد.
۵ شهریور ۱۳۸۷ ۰۹:۰۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۳۴۷
کد خبر : ۱۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید