یکی از چهل بازیگر قدرتمند از ایران +عکس

peyvandi

گزارش ویژه تجارت شیمیایی ICIS  در دسامبر 2015 میلادی، چهل بازیگر قدرتمند که بزرگترین اثر مثبت بر شرکت­ هایشان و صنعت داشته­اند را ارایه نموده است. در ردیف بیستم این گزارش به اسم مهندس حسن پیوندی قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اشاره شده است. در این گزارش آمده است: " شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان یک شرکت دولتی راهبرد رشد برای ایران در زمینه صنعت پتروشیمی را بر عهده دارد و برنامه­های استراتژیک و درازمدت صنایع پائین دست بومی را هدایت می نماید. پیوندی در قلب تصمیم گیریها و مسئولیتهای برای پیشبرد رشد ظرفیت پتروشیمی در کشور است. ایران در نظر دارد ظرفیت رشد را به بیش از دو برابر، از 59 میلیون تن در سال فعلی، در پایان این دهه در راستای پاسخگویی به تقاضای آسیا، بویژه چین بعنوان بزرگترین مشتریش و اروپا به محض برداشتن تحریم­های غربی برساند. این یک صادر کننده عمده برای اتیلن، پلی اتیلن و متانول بودن را تداوم خواهد داد. یک چیز مطمئن رخ خواهد داد: به محض برداشتن تحریم های ایران، آنچنانکه انتظار می رود  در سال آتی رخ دهد، ما از مهندس حسن پیوندی و دیدگاهش در خصوص صنعت پتروشیمی ایران بیشتر خواهیم شنید."

شایان ذکر است که شرکت ICIS حدود سی سال قدمت دارد و ارائه دهنده اطلاعات بازار تجاری در سه بخش پتروشیمی و مواد شیمیایی، انرژی و کود می باشد. این شرکت ارائه دهنده اطلاعات جهانی در بخش مارکتینگ، قیمت های واقعی و نحوه ارسال و دریافت (خرید و فروش) می باشد. شرکت ICIS دارای 800 پرسنل در بخش جهانی و بین المللی می باشد که در شهرهای زیر مشغول به کار هستند:

1-     هوستن  2- واشنگتن  3- نیویورک  4- لندن  5- مونتپولیر  6- دوسلدروف  7- کارلزروهه  8- میلان  9- بمبئی  10- سنگاپور  11- گوانژو  12- شانگهای  13- توکیو  14- پرت   ( کشورهای آمریکا، انگلستان، آلمان،ایتالیا، هند، چین، ژاپن و ...) می باشد.

350 نفر از پرسنل این شرکت در جهان به عنوان خبرنگار وظیفه پوشش آخرین قیمت های مبادله و اخبار تجاری را دارند و 180 تیم بازاریاب اطلاعات مارکتینگ عمق بازار در صنایع پایین­ دست و بالادست را استخراج و آنالیز می کنند. دفتر مربوط به امور شیمیایی حوزه اروپا و خاورمیانه این شرکت در لندن و به شماره تلفن زیر می باشد : 442086523335+ و در حوزه های مختلف بویژه بنزن، اتین، متانول، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، روغن های پایه و ... کار می کند.

۱۳ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹
روابط عمومی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی |
تعداد بازدید : ۱,۳۶۷
کد خبر : ۱,۰۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید