بازدید مدیرعامل محترم پتروشیمی شهید تندگویان و هیئت همراه از مرکز تهران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

بازدید مدیرعامل محترم پتروشیمی شهید تندگویان و هیئت همراه از مرکز تهران شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

 صبح روز یک‌شنبه  مورخه 1397/12/26 شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در مرکز تهران خود پذیرای مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان جناب آقای قاسمی شهری و هیئت همراه بود.

در ابتدای جلسه ، مدیر عامل محترم شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ضمن خیرمقدم به حاضرین در این نشست  بازدید مدیرعامل محترم پتروشیمی شهید تند گویان و تعامل با هاب پژوهشی خود را در اولویت های کاری قرار دادند و اعلام کردند: حضور حضرتعالی در این جلسه و این بازدید، از گام های شروع به همکاری های مشترک آتی خواهد بود. این جلسات و نشست های کارشناسی نشان دهنده اهمیت موضوع پژوهش برای مجموعه پتروشیمی شهید تندگویان بوده و امیدواریم این حضور تعاملات مثبت و سازنده ای در آینده بین پژوهشگران این شرکت و صنعت گران آن مجموعه گردد. سپس مدیران گرو های پلیمری ، شیمیای و توسعه محصول و فنی برنامه‌ها و دستاوردهای خود را با توضیحاتی کامل ارائه نمودند.

در ادامه به بازدید از پایلوت ها و آزمایشگاه های مرکز تهران پرداختند و روسای محترم گروه های پژوهشی و برخی از همکاران پژوهشگر از اهداف، فعالیتها و آخرین دستاوردهای خود گزارشی اجمالی را ایراد نمودند.

در انتهای این بازدیدآقای دکتر پژوهان  از مدیرعامل پتروشیمی شهید تند گویان مهندس رضا قاسمی شهری جهت بازدید از سایر مراکز و دمو پلنت های آن ها دعوت به عمل آوردند.

بازدید مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مرکز تهران

 

 بازدید مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مرکز تهران بازدید مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مرکز تهران

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۶۶
کد خبر : ۱,۱۱۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید